עוד מסדרת ה-Avia של Crestron: הכירו את יחידות ה-DSP1282 ו-DSP1283 החדשות

בספטמבר האחרון דיווחנו על השקתן של יחידות ה-DSP-860 וה-DSP-1280 החדשות של Crestron והנה כעת הצטרפו יחידות ה-DSP-1282 ו-DSP-1283 מסדרת ה-Avia לרשימת היחידות הזמינות. מערכות ה-DSP של Crestron מסדרת ה-Avia, מספקות פתרון מתקדם הכולל תמיכה ב-Dante, AEC, VoIP, POTS ו-USB, ומספקות לראשונה פתרונות DSP מתקדמים בפלטפורמה היברידית עבור חדרי ישיבות וחדרי Videoconferencing. לדברי קרסטרון, המערכות החדשות מפשטות את תהליך ההתקנה והתכנות בכל חדר ישיבות, ומספקות תוצאות ללא פשרות. גם האינטגרציה הטבעית עם מערכות הבקרה, ומסכי המגע החדישים של Crestron, מאפשרים לראשונה קבלת פתרון מנוטר ומלא בסטנדרט Enterprise.

DSP, עוד מסדרת ה-Avia של Crestron: הכירו את יחידות ה-DSP1282 ו-DSP1283 החדשות, AVmaster מגזין המולטימדיה

כאמור, מערכות ה-DSP המתקדמות ביותר בסדרה, ה-DSP-1282 וה-DSP-1283 זמינות כעת, ומשלימות את הסדרה כולה. עם יכולות AEC (ביטול הד חוזר) על כל 12 הכניסות, תמיכה ב-SIP ויציאות וכניסות על גבי USB, מתאימות המערכות החדשות באופן מושלם לחדרי וועידה ו-Videoconferencing עם מערכות Skype for Business כדוגמת Crestron RL®2 ואחרות. מערכות ה-DSP-1282 וה-DSP-1283 כוללות תמיכה ב- ™Dante לטובת הרחבת מערכת האודיו ואינטגרציה עם מטריצות ה-DM-MD64x64 וה-DM-MD128x128 הכוללות Blades עם תמיכה ב-Dante גם כן.

ב-Crestron מסרו כי כלי הקונפיגורציה עבור מערכות ה-Avia מספק סביבת עבודה מתקדמת ואינטואטיבית אשר מקלה על תכנות המערכות. הארכיטקטורה ההיברידית הייחודית ל-Crestron, והתמיכה ב-Channel Strips מפשטת את הקונפיגורציה עם הגדרות מוכנות מראש למרבית המיקרופונים, ולסדרות הרמקולים השונות של Crestron. כלים נוספים המובנים בתוכנה, כגון Real-time Analyzer, מיקסר וירטואלי, עורך EQ ומעבד AEC מאפשרים ביצוע קונפיגורציה מתקדמת למערכת בקלות ובמהירות.

מערכות ה-Avia תומכות בחיבור פשוט ומהיר למסכי המגע החדשים של Crestron מסדרת ה-TSW-x60, ומאפשרות ייצוא מהיר של פקדי השליטה ישירות מה-DSP Tool למסכי המגע. באופן זה, אין צורך בכל תכנות שהוא על מנת לשלוט על הפרמטרים השונים, לקרוא לתרחישים מתאימים ועוד.

בקרסטרון אומרים כי גם מערכות ההגברה הרב-ערוציות התואמות מקו מוצרי ה-Avia תהיינה זמינות בקרוב וכי יחד עם מערכות ה-DSP, הן תספקנה פתרון שלם ועוצמתי למערכות אודיו מתקדמות.

ראו גם:
 קו המוצרים השלם של Avia
שאלות ותשובות נפוצות אודות פתרונות ה-DSP המובילים בעולם
סרטוני הדרכה לפתרונות ה-Avia DSP 

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל