פוליקום ומיקרוסופט הודיעו על הרחבת יכולות ה-VC בסביבת אופיס 365 וסקייפ לעסקים

, פוליקום ומיקרוסופט הודיעו על הרחבת יכולות ה-VC בסביבת אופיס 365 וסקייפ לעסקים, AVmaster מגזין המולטימדיהחברת שיחות הוידאו פוליקום וענקית התוכנה מיקרוסופט הודיעו כי ירחיבו את שיתוף הפעולה ביניהן ויאפשרו "הלכה למעשה" איחוד של סביבת סקייפ לעסקים (Skype for Business) וסביבת אופיס 365 עם פתרונות האודיו – וידאו המתקדמים של פוליקום.

בהודעה לעיתונות המסמלת עידן חדש בשיתוף הפעולה ההדוק בין 2 החברות, נמסר כי הפתרונות שמציעות 2 החברות יספקו ללקוחות "ארגז כלים מושלם לכל צרכי סביבת העבודה המודרנית". שתי החברות הודיעו כי הן יספקו ללקוחות Office 365 שירות מבוסס ענן Microsoft Cloud, ראשון מסוגו בתעשייה, אשר יודע לגשר בין מגוון סביבות עבודה ויאפשר ללקוחות לשדרג את יכולות הוידאו הקיימות ולהשתמש בהן עם פתרונות של מותגים שונים כפוליקום, מיקרוסופט וסיסקו בענן.

בהמשך לפרוייקט Rigel עליו הכריזה  מיקרוסופט לאחרונה ואשר יאפשר יכולות של סקייפ לעסקים באמצעות מערכת הפעלה Windows 10 ממסך או מקרן תואם, יותאמו טכנולוגיות הוידאו והשמע המתקדמות של פוליקום וביניהם Polycom® CX5100 ו-RealPresence TrioTM לסביבת אופיס לעסקים אותה חותר Project Rigel להפוך לזמינה בחדרי ישיבות מכל סוג שהוא. פוליקום תציע בנוסף קו חדש של פתרונות מותאמים לסקייפ לעסקים אשר יאפשרו פשטות "ברמה של Plug-and-play", כך לדבריה, ובמגוון קונפיגורציות, על מנת לספק את הצרכים של עסקים מכל סוג ויאפשרו שימוש בחדרי ישיבות בכל גודל שהוא.

מנכ"ל פוליקום, פיטר ליב:  "למיקרוסופט ופוליקום שיתוף פעולה מתמשך בן 12 שנה אשר מביא לפרודקטיביות גבוהה ופתרונות מתקדמים ויעילים לעסקים, אנחנו מאפשרים ללקוחותינו פתרונות מוכנים בענן אשר מאפשרים להם להבין ולהשתמש ביתרונות של קולבוריישן על פי חזון מקום העבודה של העתיד."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל