צפו בתמונות ממרכז ההדגמה החדש של Crestron בכפר סבא

, צפו בתמונות ממרכז ההדגמה החדש של Crestron בכפר סבא, AVmaster מגזין המולטימדיהענקית ה-AV האמריקאית Crestron הודיעה לאחרונה על פתיחתו הרשמית של מרכז התצוגה החדש של החברה בישראל. מרכז התצוגה המתקדם של החברה המכונה Crestron Experience Center נבנה כחלק מהמשרד הישראלי ובסמוך למרכז ההדרכות של קרסטרון בכפר סבא, ובמתכונת דומה למרכזים אחרים של החברה ברחבי העולם.

עפ"י קרסטרון, מרכז ההדגמות החוויתי החדש הוקם בהשקעה של למעלה מ-1,000,000 ש"ח והוא מיועד לספק לאינטגרטורים, ארכיטקטים, מעצבים, יועצים ולקוחות קצה, אפשרות להתרשם באופן בלתי אמצעי ממגוון הטכנולוגיות והפתרונות של Crestron עבור הסביבה העסקית, המבצעית והפרטית במתחם אחד: חדרי ישיבות, מתחמי הדרכה וחינוך, חדרי בקרה, בתים חכמים ועוד.

במרכז החדש ניתן להביט מקרוב ומאחורי הקלעים, אל הטכנולוגיה  של קרסטרון, הכוללת מאות רבות של מוצרים אשר תוכננו, עוצבו ומיוצרים ע"י Crestron, אשר זיכו אותה בפרסים רבים במהלך השנים והפכו אותה לאחת החברות המובילות בעולם בפיתוח והטמעת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום השליטה והבקרה, מערכות החשמל החכם, הפצת וניהול אודיו ו-וידאו, מערכות ניהול מבנה ואחרות.

צפו בתמונות מרהיבות ממרכז התצוגה של קרסטרון בישראל


המעצב עמיר טל, אשר תכנן את מרכז ההדגמות, את משרדי החברה ואת מרכז ההדרכות אמר כי האתגר שעמד בפניו בתכנון מרכז ההדגמות הוא " כיצד ניתן להציג את שפע המוצרים במרכז אחד, באופן שיביא לידי ביטוי מוחשי, את המגוון הרב שלהם. הפתרון שנבחר, בדומה למרכזי חוויה נוספים של Crestron בעולם, הוא ליצור חלל תצוגה מרכזי ולצידו חדרים אמיתיים ופעילים, על-מנת שהמבקרים במרכז יתוודעו למגוון הפתרונות באופן החוויתי ביותר".

בהתייחסו למבחר המוצרים, טל הוסיף וציין כי "מרכז ההדגמות הוא חלומו של כל מתכנן. Crestron מציעה לצד הפתרונות הטכנולוגיים גם מוצרים דקורטיביים רבים, המשלבים את הטכנולוגיה בחללי העבודה והמחייה – פאנלי לחצנים, מסכי מגע, קופסאות שולחניות לסידור כבלים, פתרונות הצללה ייחודיים ועוד – כל אלו, פועלים בסינרגיה מושלמת. למעשה, עבור המתכנן והלקוח, מדובר ב-One stop shop המציע חדשנות עיצובית לצד עליונות טכנולוגית".

בין היתר, מאפשר מרכז התצוגה להתרשם ממערכת Videowall ברזולוציה 4K60 – היחידה מסוגה בעולם, המבוססות על מטריצות ה-DigitalMedia, חדרי Huddle קטנים ופשוטים, חדרי Collaboration וחדרי וועידת VC ו-Skype for Business מורכבים וגדולים יותר. כמו כן, מוצגות במרכז השותפויות השונות של Crestron עם חברות ישראליות ובינלאומיות, ובהן CoolAutomation, Wall-Smart, Tecom, LG ו-Samsung.

, צפו בתמונות ממרכז ההדגמה החדש של Crestron בכפר סבא, AVmaster מגזין המולטימדיה
רונן ברוקשטיין, מנכ"ל Crestron ישראל

"לאחר כארבע שנות פעילות במתכונת מלאה מוצלחות בישראל", מציין רונן ברוקשטיין, מנכ"ל Crestron ישראל, "גם השנה, ראינו גידול חד במכירות, המשקף את העבודה הקשה של כל צוות Crestron ישראל, וכל שותפינו לעשייה במהלך השנה החולפת. על מנת שנוכל לעמוד מידי שנה ביעדי המכירות השאפתנים, אנו ממשיכים ומשקיעים ללא הפסקה בשוק המקומי – הן בהוספת והכשרת כח אדם איכותי והשקעה בהדרכות והסמכות של משווקי Crestron הוותיקים והחדשים, והן בהרחבת האמצעים בארץ, בהם מתחם ההדרכה החדש שהקמנו, ומרכז ה-Crestron Experience Center החדש, בו יכולים לקוחותינו להתרשם בצורה מלאה מהפתרונות הייחודיים והמתקדמים שלנו."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל