פתרונות הפעלה קולית מבוססי IoT במוקד שיתוף פעולה חדש בין IBM ו-Harman

, פתרונות הפעלה קולית מבוססי IoT במוקד שיתוף פעולה חדש בין IBM ו-Harman, AVmaster מגזין המולטימדיהחברת Harman הודיעה של שיתוף פעולה עם ענקית ה-IT הבינ"ל IBM לטובת קידום של פתרונות הפעלה קולית מבוססי IoT ובינה מלאכותית. הפתרונות ינצלו את יכולות פלטפורמת המחשוב "ווטסון", ניתוח ועיבוד המידע והבינה המלאכותית של IBM ואת פתרונות השו"ב, האודיו, וידאו ותאורה (AVL) מקצה לקצה של Harman.

ההודעה הרשמית על שיתוף הפעולה פורסמה במהלך כנס IBM World of Watson 2016 האחרון בלאס וגאס, שם הציג נשיא Harman Proffesional, מוהיט פראשאר (Mohit Parasher) את הפוטנציאל הרב הקיים בשיתוף הפעולה האסטרטגי בין החברות בסביבות שונות כבתי מלון, בתי חולים, חדרי ישיבות ועוד.

לדברי פראשאר, החברות הטמיעו אבטיפוס ראשון של הפלטפורמה בבית החולים של אוניברסיטת תומאס ג'פרסון בפילדלפיה בהצלחה. המערכת אשר הוטמעה שם כללה רמקולי JBL חכמים מבית Harman המשולבים במערכת הבינה המלאכותית "ווטסון" ואשר מסוגלים לזהות שאלות הנשאלות בסביבת החדר, לספק מענה לשאלות כלליות ולאפשר שליטה באמצעות הפעלה קולית על כלל יכולות החדר: מיזוג, תאורה, וילונות, שמע, וידאו וכו'.

צפו בהטמעה של אבטיפוס בביה"ח תומאס ג'פרסון:

לדברי פראשאר, המערכת אמורה להקל על פעילות הצוות המקצועי בבתי החולים ולשחרר אותו ממשימות פשוטות אשר כעת ניתנות לביצוע באמצעות הפתרון המתאפשר באמצעות שילוב היכולות הטכנולוגיות של 2 החברות. ב-IBM וב-Harman הציגו בהתלהבות רבה את הפוטנציאל של שת"פ ביניהן אשר ניתן לדבריהן ליישום בכל ארגון ומגזר המקבל מהם שירותים כיום. נסיים בדבריו של מוהיט: "זהו השוער של העתיד, העוזר המקצועי של העתיד ואחות בית החולים של העתיד".

צפו בהכרזה המלאה:

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל