חברת Mitel הקנדית תרכוש את Polycom עבור כ-2 מיליארד דולר

, חברת Mitel הקנדית תרכוש את Polycom עבור כ-2 מיליארד דולר, AVmaster מגזין המולטימדיהלאחר סדרה של רכישות אסטרטגיות שביצעה ספקית פתרונות התקשורת האחודה הקנדית Mitel בשנים האחרונות, הודיעה לאחרונה מיתל, הידועה בעיקר בפתרונות של טלפוניית IP ומערכות PBX, על הסכם לפיו תרכוש את ספקית פתרונות הקונפרסינג האמריקאית פוליקום (Polycom) בסכום של 1.96 מיליארד דולר ותשלב אותה בפעילותה הגלובלית.

זו הרכישה השישית במספר של מיתל בשנים האחרונות והינה תוצאה של מו"מ בן 10 חודשים. לדברי החברה, המהלך מיועד להפיכת מיתל לאחת מהחברות המובילות בתעשיית הטלפוניה, ה-AV והקולבוריישן ולחלוצת פתרונות תקשורת גלובליים. שילוב קו המוצרים שלה עם פורטפוליו המוצרים הידוע של  פוליקום לשוק שיחות הוידאו קונפרנס עתיד לסייע אף לפוליקום בתחרות מול סיסקו, Avaya ומול ספקיות תוכנות הוידאו החינמי כסקייפ של מיקרוסופט.

פוליקום תמשיך לפעול תחת Mitel עם מעבר של צוות הניהול למטה חברת מיתל באוטווה, קנדה. החברה המשולבת תעסיק סדר גודל של כ-7,700 עובדים ברחבי העולם.

מנכ"ל Mitel ריצ'רד מקבי: "החזון של מיתל הוא אספקה של חווית תקשורת וקולבוריישן רציפה ללקוחות  מכל התקן ובכל סביבה, פוליקום מזוהה עם חדשנות ויכולות טכנולוגיות בעלות מוניטין רב, ביחד עם עם פתרונות ה-Voice Collaboration המתקדמים של מיתל, תוכל החברה המשולבת להציע פתרונות מתקדמים, מקצה לקצה לעסקים וספקי שירותים בסביבת הארגון, המובייל והענן ולספק ערך מוסף רב ביחד לבעלי המניות, הלקוחות, השותפים והעובדים שלנו ברחבי העולם."

פיטר ליב, נשיא ו-CEO של פוליקום: "אנו מסתכלים קדימה לקראת פעילות הדוקה עם מיתל בכדי להבטיח תקופת מעבר חלקה שתמשיך את פועלה של פוליקום בקידום סביבת העבודה של העתיד ללקוחותינו".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל