יום חמישי , דצמבר 2 2021

חברת Mitel הקנדית תרכוש את Polycom עבור כ-2 מיליארד דולר

חברת Mitel הקנדית תרכוש את Polycom עבור כ-2 מיליארד דולר, AVmasterלאחר סדרה של רכישות אסטרטגיות שביצעה ספקית פתרונות התקשורת האחודה הקנדית Mitel בשנים האחרונות, הודיעה לאחרונה מיתל, הידועה בעיקר בפתרונות של טלפוניית IP ומערכות PBX, על הסכם לפיו תרכוש את ספקית פתרונות הקונפרסינג האמריקאית פוליקום (Polycom) בסכום של 1.96 מיליארד דולר ותשלב אותה בפעילותה הגלובלית.

זו הרכישה השישית במספר של מיתל בשנים האחרונות והינה תוצאה של מו"מ בן 10 חודשים. לדברי החברה, המהלך מיועד להפיכת מיתל לאחת מהחברות המובילות בתעשיית הטלפוניה, ה-AV והקולבוריישן ולחלוצת פתרונות תקשורת גלובליים. שילוב קו המוצרים שלה עם פורטפוליו המוצרים הידוע של  פוליקום לשוק שיחות הוידאו קונפרנס עתיד לסייע אף לפוליקום בתחרות מול סיסקו, Avaya ומול ספקיות תוכנות הוידאו החינמי כסקייפ של מיקרוסופט.

פוליקום תמשיך לפעול תחת Mitel עם מעבר של צוות הניהול למטה חברת מיתל באוטווה, קנדה. החברה המשולבת תעסיק סדר גודל של כ-7,700 עובדים ברחבי העולם.

מנכ"ל Mitel ריצ'רד מקבי: "החזון של מיתל הוא אספקה של חווית תקשורת וקולבוריישן רציפה ללקוחות  מכל התקן ובכל סביבה, פוליקום מזוהה עם חדשנות ויכולות טכנולוגיות בעלות מוניטין רב, ביחד עם עם פתרונות ה-Voice Collaboration המתקדמים של מיתל, תוכל החברה המשולבת להציע פתרונות מתקדמים, מקצה לקצה לעסקים וספקי שירותים בסביבת הארגון, המובייל והענן ולספק ערך מוסף רב ביחד לבעלי המניות, הלקוחות, השותפים והעובדים שלנו ברחבי העולם."

פיטר ליב, נשיא ו-CEO של פוליקום: "אנו מסתכלים קדימה לקראת פעילות הדוקה עם מיתל בכדי להבטיח תקופת מעבר חלקה שתמשיך את פועלה של פוליקום בקידום סביבת העבודה של העתיד ללקוחותינו".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל