הרמן (Harman) היא האינטגרטור הראשון למערכת ההפעלה Google Brillo לאינטרנט של הדברים

 

, הרמן (Harman) היא האינטגרטור הראשון למערכת ההפעלה Google Brillo לאינטרנט של הדברים, AVmaster מגזין המולטימדיהחברת הרמן (Harman) היא האינטגרטור הראשון למערכת ההפעלה מבוססת האנדרואיד Brillo ופרוטוקול התקשורת Weave של גוגל לאינטרנט של הדברים 

בין ידיעות רבות וחשובות שפורסמו במהלך CES 2016 הודיעה חברת הרמן כי תשתף פעולה עם גוגל כאינטגרטור ראשון לסביבת האינטרנט של הדברים. באמצעות שיתוף הפעולה שלה עם גוגל, תתמוך הרמן ביצרנים אשר יעצבו ויפתחו התקנים מבוססי Brillo  ו -Weave ותקדם פתרונות חסכוניים ומהירים יותר ליישומי IoT ביניהם הבית החכם, הרכבים החכמים ויישומים עסקיים. להרמן קשרים עסקיים מוכחים עם גוגל, עם שת"פ של למעלה מעשור הכוללים פיתוח והתאמה של מערכות אקוסיסטמס מבוססות אנדרואיד בהתקנים ניידים, רכיבים לרכב, עם הרחבה של שיתוף הפעולה גם בתחום ה-IoT בשנת 2016.

, הרמן (Harman) היא האינטגרטור הראשון למערכת ההפעלה Google Brillo לאינטרנט של הדברים, AVmaster מגזין המולטימדיהBrillo היא פלטפורמה מבוססת אנדרואיד של גוגל לאינטרנט של הדברים (IoT ) אשר הושקה במאי 2015, ה- Weave הוא פרוטוקול התקשורת האחראי על הקינפוג של ההתקן, קשר הענן בין ההתקנים השונים, אינטראקציה בין המכשיר לרשת ועוד. מערכות האנדרואיד שיצאו לשוק החל מהרבע האחרון של 2015 כוללות תמיכה וזיהוי בשניהם.

חטיבת Connected Services בהרמן ׁׂ(Harman) האחראית  לפיתוח התקנים, ניהול ועדכון התקנים, תשתיות ענן ושירותי ניתוח המידע הינם מהמובילים בתחום האינטרנט של הדברים, החברה דורגה  לאחרונה על ידי חברת המחקר HFS Research כאחת מחברות השירותים המובילות בתחום האינטרנט של הדברים (IoT) לשנת 2015.

צ'רלס סאתרלנד, חוקר ראשי בחברת המחקר HFS: "ב-12 החודשים האחרונים אנו רואים קפיצה מדהימה ומתרחבת בביקוש למערכות ולהתקנים מחוברים בכל תחומי החיים, משום כך הכרחי כי ספקיות שירותים יעצבו ויספקו שירותי IoT רציפים, חכמים ואיתנים לארגונים. הפורטפוליו של הרמן מניח אותה בקו החזית של המעגל הראשון של ספקי שירותי IoT. עם שירותים מקצה לקצה וידע רב על התעשייה אותו היא משרתת. הרמן מציגה חדשנות וביצועים יוצאי דופן המקנים לה מעמד חשוב ביותר בשוק ה-IoT העולה".

סאנג'אי דהואן, נשיא חטיבת Connected Services ב-Harman: "אנו נרגשים להצטרף לגוגל כאינטגרטור מערכות ראשון, הרמן תפשט את תהליך העיצוב ליצרנים על ידי כך שתעניק להם תמיכה לאורך כל מעגל הפיתוח, החל מבניית הקונספט ועד להשקת המוצר הסופי".

על מערכת ההפעלה ברילו של גוגל

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל