משרד החינוך עדכן את המלצתו וקבע שזום עומדת בדרישות האבטחה ללימוד מרחוק כאשר נכנסים לשרות דרך הפורטל של משרד החינוך

עודד גל. תמונה - ZOOM

עודד גל, לשעבר הישראלי הבכיר ביותר בזום (מספר 2 של המנכ״ל אריק יואן) ששימש כמנהל המוצר העולמי של החברה, מגיב הבוקר על אמירה של משרד החינוך למורים (שכבר תוקנה) שלא לקיים את הלימודים באמצעות זום, בשל ״אי עמידה של זום בדרישות אבטחה״. הסיבה לבלבול, כך מעריך גל, שמאז פרישתו מזום, משמש כמשקיע ויועץ לסטארטאפים (מרביתם ישראלים) בתחום עתיד עולם העבודה, נובעת מכך שהמורים נוטים להשתמש בחשבונות הזום הפרטיים שלהם להתחברות לזום ולא דרך החשבון שלהם במשרד החינוך, שם הכניסה והגדרות הבסיס מאובטחות בהתאם לנהלי המשרד.  

גל: ״עבדתי בזמן הקורונה מסביב לשעון יחד עם הצוות של זום, לאפשר שימוש ללא תשלום בזום לכל מורי ותלמידי ישראל. זום אפשרה לבתי הספר להמשיך ללמד והפכה לשם מוכר בכל בית ולפלטפורמת התקשורת המועדפת שליוותה הורים, ילדים, סטודנטים, מחנכים ומנהלי בתי ספר לאורך כל תקופת המגיפה ולאחריה. 

בשבוע שעבר, יצא משרד החינוך הישראלי בהודעה מבלבלת האומרת שזום אינה עומדת בדרישות האבטחה החמורות של המשרד. החשש עלה בעקבות העובדה שמורים השתמשו בחשבונות הזום הפרטיים שלהם לטובת לימוד מרחוק ולא בחשבונות שניתנו להם על ידי משרד החינוך. 

החל מאתמול, משרד החינוך עידכן את המלצתו וקבע שזום עומדת בדרישות האבטחה כאשר נכנסים לשרות דרך הפורטל של משרד החינוך.

לאות תמיכה במורים ובתלמידים בישראל, זום החליטה להוריד את מגבלת ה-40 דקות לכל משתמשי משרד החינוך בכדי לספק סביבת לימוד בטוחה״.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG