נציגת Optoma בישראל מזמינה אתכם להתארח בביתן החברה ב-ISE 2017

Optoma – מותג המקרנים עטור הפרסים וחברת אוריקון – הנציגה הרשמית של המותג בישראל, מזמינים אתכם להתארח בביתן 1-H120 ולהיות בין הראשונים באירופה שייחשפו למקרן הלייזר 4K החדש של החברה, ביתן התצוגה של אופטומה יחולק השנה ל- 4 מתחמים שונים בהם יוצגו לא מעט פתרונות ומוצרים חדשים: מתחם החדשנות, מתחם הקמעונאות, מתחם המיפויים ומתחם הקולנוע הביתי.

במתחם החדשנות תציג החברה לראשונה את מקרן הדגל החדש שלה 4K500 אשר לדברי החברה מתוכנן למנוע תופעות של Alignment בכדי לקבל תמונה איכותית ומדוייקת ומבוסס, בניגוד לטכנולוגיות אחרות, על Single-Chip DLP. שבב ה- DLP 4K UHD מספק יותר מ-8 מיליון פיקסלים למסך באמצעות 4 מליון מראות זעירות כאשר כל מראה מסוגלת לנוע יותר מ-9000 פעמים בשנייה ומאפשרת ליצור 2 פיקסלים מובהקים בכל פריים בכדי לייצר תמונה באיכות 4K UHD אמיתית.

optoma, נציגת Optoma בישראל מזמינה אתכם להתארח בביתן החברה ב-ISE 2017, AVmaster מגזין המולטימדיה
במתחם ה- Retail תציג החברה את מקרן הלייזר קצר הטווח החדש – ZH400UST כאשר באמצעות איחוד תמונה מושלם של 4 מקרנים תוצג תמונה גדולה במיוחד. לדברי החברה, המקרן החדש מתאפיין בעוצמת הארה חזקה של 4000 לומנס המסוגלת לייצר תמונה בהירה ללא פשרות.
optoma, נציגת Optoma בישראל מזמינה אתכם להתארח בביתן החברה ב-ISE 2017, AVmaster מגזין המולטימדיה
במתחם ה- Mapping ייערכו  2 הדגמות לפתרונות ה-Mapping של אופטומה בנוסף להתנסות באפליקציית ה-Mapping החדשה של החברה. במתחם הקולנוע הביתי תציג החברה את המגוון הגדול והמרשים של מקרני הקולנוע הביתי, בין היתר גם את מקרן ה-4K החדש מדגם UHD60.

כמדי שנה, יגיעו מאות מבקרים ישראלים לתערוכה הגדולה והחשובה בענף, נציגי חברת אוריקון, לצד המנהלים הבכירים של חברת Optoma ישמחו לראותכם, להציג בפניכים את מגוון הפתרונות החדשים ולענות על כל שאלה. לתיאום פגישה אישית ניתן לפנות במייל לרוני ליטמן rony@oricon.co.il

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל